TERLEYEN AYAK BAKIMI

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayaklar ve eller insan vücudunda en çok ter bezi bulunan bölümlerdir. Ayakların karanlık, kapalı ve sıcak bir ortamda bulunması koku sorununu meydana getirmektedir. Koku problemi günlük yaşamı etkileyen oldukça önemli bir durumdur. Bu durumun nedenleri; bakteriler, aşırı kilo, ayakkabılar, çoraplar, mantar, hormanel değişimler, aşırı terleme, stres kaygı ve bazı ilaçlardır. Bu soruna sahip olan kişiler sosyal hayatlarını kısıtlar ve kendini toplumdan soyutlar. Merkezimizde ayaklarınıza düzenli medikal ayak bakımı yapılarak ayaktaki ölü deri arındırılmaktadır. Ayakların düzenli olarak yıkanması, anitibakteriyel sabun kullanımı, çorapların günlük olarak değiştirilmesi ve pamuklu çorapların giyilmesi de ayak kokusu ve terlemesi üzerinde olumlu etkiler yaratmaktadır. 

Özellikle ayakkabıların gün aşırı değiştirilerek  giyilmesi ve yazın açık ayakkabıların tercih edilmesi de bu problem üzerinde etkili olmaktadır. Ayak sağlığı için üretilen sprey krem ve pudra turu ürünler de kokuyu azaltmaktadır.

Dünya Ayak Bakım Merkezinde ayak terlemenizin ve kokusunun nedeni uzmanlarımız tarafından belirlenir. Size uygun ürün tavsiye edilir ve devamlı gözlem ile sorun ortadan kaldırılır.

ÖN MUAYENEMİZ ÜCRETSİZDİR